herb unia eu

W dniu 11 października 2019 roku Kwartet smyczkowy przygotowany przez naucz. Sławomira Stana uświetnił swoim występem promocję tomiku poezjii Adama Kopacza. Wydarzenie miało miejsce w Pałacyku Oborskich.

W dniu 09 października 2019 roku odbył się Koncert dwóch zespołów kameralnych.

Wystąpili:

W dniach 8-9 października 2019 roku odbył się cykl warsztatów szkoleniowych w których uczestniczyli wraz z nauczycielami również uczniowie i rodzice. Pojawiło się wiele cenhych tematów wspierających w swoich działaniach dydaktyczno-artystycznych zarówno pedagogów, ale również uczniów i nauczycieli. Całość prowadziła dr Anna Antonina Nogaj - psycholog, muzyk instrumentalista.

W dniu 06.09.2019 roku w Kościele MBNP w Mielcu odbył się Koncert Organowy w wykonaniu Dominika Kapinosa ucznia klasy organów naucz. Agnieszki Kramarz.

W dniach od 20 - 27 lipca 2019 roku dzięki dofinansowaniu Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu uczennice naszej szkoły brały udział w Mistrzowskich Kursach w Pałacu w Rybnej. W ramach zajęć prowadzonych przez Royal String Quartet, doskonaliły swoje umiejętności i program, który zostanie zaprezentowany dn. 9 października 2019 roku  o godz 18.00, na specjalnym koncercie w naszej szkole.
Na koncert serdecznie zapraszamy i zamieszczamy kilka fotek z tego wakacyjnego wyjazdu:)

SzkolnyYouTube

yt logo rgb light